-
$1,775,000 1,936 SQ FT
$917 SQ/FT3019 Butte Street
C@ Alpine Ave - 8 - Santa Clara, Santa Clara
- 4 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,936 sqft
- SANTA CLARA
DOM22SFH -
Open Sat May 23, 11:00 am - 2:30 pm
$2,400,000 5,682 SQ FT
$422 SQ/FT8213 Bass Point
A@ Shoreline - Bradley
- 5 Bed
- 8 (5/3) Bath
- 5 Park
- 5,682 sqft
- BRADLEY
DOM17SFH -
$979,000 2,156 SQ FT
$454 SQ/FT1162 Ridgewood Dr
A@ Cowell - St. Frances Park, Concord
- 4 Bed
- 2.5 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,156 sqft
- Concord
-
$1,280,000 2,510 SQ FT
$510 SQ/FT415 Dewitt Ln
A@ Bette St - Alameda Landing, Alameda
- 4 Bed
- 3.5 (3/1) Bath
- 2 Park
- 2,510 sqft
- Alameda
-
$850,000 1,170 SQ FT
$726 SQ/FT181 Franklin Street
A@ Elm - Napa
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 1,170 sqft
- Napa
DOM17SFR -
$589,000 1,120 SQ FT
$526 SQ/FT567 Shannon Drive
A@ Gallway Court - Vacaville 1, Vacaville
- 3 Bed
- 2 Bath
- 4 Park
- 1,120 sqft
- Vacaville
DOM17SFR -
$529,000 1,317 SQ FT
$402 SQ/FT1909 Knolls Drive
A@ Tachevah - Santa Rosa-Southeast, Santa Rosa
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,317 sqft
- Santa Rosa
DOM17CON -
$1,279,000 2,281 SQ FT
$561 SQ/FT213 Deborah Court
A@ Highland - Novato
- 4 Bed
- 3 Bath
- 4 Park
- 2,281 sqft
- Novato
DOM17SFR -
$490,000 1,709 SQ FT
$287 SQ/FT5309 Stonehart Lane
A@ Stonedale Court - 20110 - Salida, Salida
- 3 Bed
- 2 Bath
- 3 Park
- 1,709 sqft
- SALIDA
DOM17SFH -
$1,050,000 1,915 SQ FT
$548 SQ/FT2797 Patcham Cmn
A@ Inman - Brighton, Livermore
- 4 Bed
- 3.5 (3/1) Bath
- 2 Park
- 1,915 sqft
- Livermore
-
$1,600,000 1,868 SQ FT
$857 SQ/FT17050 Brookside Road
A@ W Agua Caliente Rd - Sonoma
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 8 Park
- 1,868 sqft
- Sonoma
DOM17SFR -
$639,000 1,926 SQ FT
$332 SQ/FT3447 Springfield Drive
A@ astoria - Fairfield 4, Fairfield
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 4 Park
- 1,926 sqft
- Fairfield
DOM17SFR -
$3,177,000 2,350 SQ FT
$1,352 SQ/FT403 Paradise Drive
A@ Mar West Street - Tiburon
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,350 sqft
- Tiburon
DOM17CON -
$950,000 1,660 SQ FT
$572 SQ/FT5519 Kay Drive
A@ Mark West Station - Windsor
- 4 Bed
- 2 Bath
- 5 Park
- 1,660 sqft
- Windsor
DOM17SFR -
$2,297,555 2,040 SQ FT
$1,126 SQ/FT440 Carlos Avenue
A@ West Oakwood Blvd - 332 - Horgan Ranch Etc., Redwood City
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,040 sqft
- Redwood City
DOM17SFH -
$1,875,000 1,990 SQ FT
$942 SQ/FT12 Clover Lane
A@ Crestview Dr - 351 - Beverly Terrace Etc., San Carlos
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,990 sqft
- SAN CARLOS
DOM18T/H -
$640,000 912 SQ FT
$702 SQ/FT320 Peninsula Avenue, #215
A@ California Dr - 417 - Eastern Addition/Downtown Area, San Mateo
- 2 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 912 sqft
- San Mateo
DOM17CON -
$2,350,000 2,382 SQ FT
$987 SQ/FT4912 Vivi Place
A@ Carlton Ave - 14 - Cambrian, San Jose
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,382 sqft
- SAN JOSE
DOM17SFH -
Open Sun May 24, 2:00 pm - 4:00 pm
$509,000 917 SQ FT
$555 SQ/FT1390 Saddle Rack Street, #236
A@ Meridian Ave - 9 - Central San Jose, San Jose
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 917 sqft
- SAN JOSE
DOM61CON -
$1,998,000 2,823 SQ FT
$708 SQ/FT1392 Thornbury Lane
A@ Trestlewood - 3 - Evergreen, San Jose
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 2 Park
- 2,823 sqft
- SAN JOSE
DOM17SFH